Užgavėnės Žiežmariuose
2015-02-17

Praūžė Užgavėnių šventė Žiežmariuose. Dienos metu persirengėliai lankė Žiežmarių miestelio įstaigas, pokštavo, šoko ir kvietė į Užgavėnių šventę prie Strėvos.

Šiais metais susirinkusius į šventę pasitiko daktarai, kurie nustatinėjo ligas, gydė per atstumą, dalino patarimus, kaip nesirgti, o susirgus greičiau pasveikti; būrėjos, spėjusios dabartį ir ateitį tiek jaunoms panelėms, tiek rimtiems suaugusiems vyrams. Vaikai galėjo išbandyti smagią pramogą - pasivažinėjimą karučiu. Šventė neapsiėjo be smagių žaidimų. Vyrams teko kalti vinis į kelmus, vaikams - mėtyti bulves, rišti virves ir spėti blynų ingredientus. Visus užgavėtojus savo muzika linksmino ir šokti ratelius kvietė kultūros centro muzikantai ir dramos būrelio nariai. Kanapiniui laimėjus nelengvą mūšį kovoje su Lašininiu, vakarui vis labiau vėstant, buvo uždegta Morė. Dabar jau drąsiai sveikinsime pavasarį!

Užgavėnių aplinką prie Strėvos papildė floristikos būrelio narių ir Jurgitos Treinytės gamintos kaukės, kurios papuošė medžius.
  
 
į viršų

atgal