Kūrybinių darbų parodos „Rudens pasakos“ pristatymas

2011 m. spalio 27 — lapkričio 27 d. Žiežmarių kultūros centre buvo eksponuojama Lietuvos vaikų ir jaunimo centro dailės studijos „Svajoklis“ vaikų ir jų vadovės Viktorijos Kokštienės kūrybinių darbų paroda RUDENS PASAKOS.

Lapkričio 10 d. vyko šios parodos pristatymas. Vakarą pradėjo Žiežmarių kultūros centro teatro būrelio merginos su poetine kompozicija (vadovė Irena Skurvydienė). Keletą kūrinių atliko Žiežmarių kultūros centro folkloro ansamblio vadovė Liauda Vaitkūnaitė.

Apie dailės meną ir pačią parodą V. Kokšitenė kalbėjo taip: „Vaizduojamoji dailė — puikus užsiėmimas ir būsimiems ir tiems, kurie tiesiog siekia lavinti vaizduotę, išreikšti save, svajoti, kurti, originaliai mąstyti ir improvizuoti. Kiekvienas vaiko kūrinėlis — tai įvairiomis grafinėmis bei tapybos priemonėmis išreikštas tikrasis jo „aš“. Naudodamasi proga noriu padėkoti visiems savo mokiniams — parodos dalyviams, parodos organizatoriaums, savo didžiausioms kritikėms ir patarėjomis — dukroms Monikai, Ramunei, Ievai bei artimiausiam pagalbininkui — vyrui Dailiui“.

Po parodos visi susirinkusieji prie arbatos puodelio aptarė parodą.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2012-03-05

 

 

 
į viršų

atgal