Humoro grupės "Ambrozija" ir Pauliaus Stalionio  koncertas

Nauja programa!  Nauji personažai! Naujos dainos! Nauja humoro dozė!

Prieš dvejus metus Lietuvos publikai pristatę bendrą programą ir net nesitikėję tokio stulbinančio žiūrovų palaikymo, humoro grupė "Ambrozija" ir dainininkas Paulius Stalionis neužmigo ant laurų! Juoko ir neblėstančios energijos viesulu apskrieję Lietuvą, jie nusprendė dar nesudėti ginklų ir paruošti visiškai naują programą!

 

Kol "Ambrozijos" vyrukai Kęstutis Matelis ir Giedrius Viduolis gamino dar negirdėtus humoro receptus, dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis plušėjo įrašų studijoje, kurdamas naujas dainas...

Po ilgų mėnesių repeticijų, po bemiegių dienų ir naktų, šaunusis kolektyvas pagaliau ištarė: "Mums pavyko! Šou turi tęstis!".

 

Su beprotiškais Tatos ir Raimudėlio nuotykiais, su iš koto verčiančiais Bobučių liežuvavimais, su pulku nematytų personažų, su ausis ir širdį glostančiais naujais ir visų pamėgtais dainų akordais, humoro grupė "Ambrozija" ir dainininkas Paulius Stalionis sugrįžta, kad vėl  nustebintų, pralinksmintų ir neleistų publikai nuo juoko atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos.

 

Loterija, daug prizų ir siurprizų – tai tik papildomi akcentai šiame, šventiniame koncerte.

 

Tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių ir pavargote nuo kasdieninės rutinos, žinokite - šis koncertas skirtas Jums, o bilietas į koncertą – tikrai gera dovana artėjančios Kovo 8 - osios proga Jūsų išrinktosioms!

 

Humoro grupės "Ambrozija" ir Pauliaus Stalionio  koncertas Žiežmarių kultūros centre  vyks  kovo 7 d., 20.15 val.

Bilieto kaina -  12 Lt. Koncerto dieną - 15 Lt. Vaikams (7–10 m.) – 6 Lt.

 

 

 

 


2014-02-25

 
į viršų

atgal