Ansamblio „Paleasis“ koncertas „Tautų muzikos spalvos“

Žiežmarių kultūros centre vėl galėjome mėgautis puikaus ansamblio „Paleasis“ atliekamais kūriniais. Banguojantys koncerto „Tautų muzikos spalvos“ garsai užbūrė susirinkusiuosius. Dalyvavo Alexander Paley – fortepijonas, Andrius Puplauskis – fagotas, Karolis Kolakauskas – klarnetas

Ugningasis fortepijono virtuozas ALEXANDERIS PALEY savo talentu ir charizma nepaliekantis abejingų, praėjusią vasarą išpildė savo svajonę – debiutavo jo suburtas ir vadovaujamas ansamblis „Paleasis“. Pavadinimas, be abejo, kildinamas iš įkūrėjo pavardės. Šiuo metu tarp Niujorko, Paryžiaus ir Vilniaus gyvenantis menininkas su džiaugsmu dalinasi įspūdžiais apie naujojo ansamblio koncertus. „Ne vienadienis projektas, o reguliariai repetuojantis, koncertuojantis ir tobulėjantis ansamblis – tai mano sena svajonė. Labai džiaugiuosi, kad tą svajonę pavyko įgyvendinti būtent Lietuvoje. Subūriau dešimtį profesionalių muzikantų, bendraminčių su tikslu į sceną kelti gerai pažįstamus, retai atliekamus arba tik kuriamus klasikinės muzikos šedevrus. Labai tikiuosi, kad įsibėgėjęs ir aktyvus „Paleasis” praturtins profesionalios muzikos gyvenimą ir atras savo klausytojų ratą Lietuvoje bei už jos ribų,”  – sako A. Paley.

Koncertas surengtas pagal projekto “Nacionalinės premijos laureatai. Koncertai, susitikimai” veiklas. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.